O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego początku koncentruję się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą mogli skorzystać. Publikuję, ponieważ lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać własny warsztat – w związku z tym jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, i co więcej krytykę oczywiście konstruktywną).
Czytaj i dziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić nieco przyjemnych chwil, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy odmienny punkt postrzegania oraz różne upodobania, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem kilku słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego rodzaju komentarzom mogę się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie obserwować? Polecam przetestować na początek parę tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dość spory, więc wierzę, że każdy będzie mógł odnaleźć na blogu coś dla siebie!